• Bilgi Işıktır, Fikir Yön !
 • bilgi@psikologos.com.tr
 • Akıl Kalp Ruh

  Bireysel Gelişim Danışmanlığı

  Birey, kendi özelliklerini ne kadar farkına varırsa ve kendini ne kadar tanırsa diğer bireylerden farklı hale gelir, güçlenir ve doğru seçimler ile kendi hayatında olumlu biçimlerde yön verir.
 • Akıl Kalp Ruh

  Kariyer Danışmanlığı

  Kariyer danışmanlığı süreçlerinde; çalışanların, iş arayanların ne yapacaklarına dair sorularının cevaplanmasında, sorunlarının çözülmesinde ve karar alınması aşamalarında destek verilir.
 • Akıl Kalp Ruh

  Denetleme ve İzleme Danışmanlığı

  Psikologos, istihdam sürecinde ihtiyaç duyulan pozisyona istihdam edilen personelin şirkete uyumluluğunu, verimliliğini ve performansını şirketin insan kaynakları departmanı ile karşılıklı iletişim içerisinde kalarak izler, denetler ve bu departmana raporlar.
 • Akıl Kalp Ruh

  İstihdam Danışmanlığı

  Psikologos’un istihdam danışmanlığı süreci, iş ortaklarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak ile başlayarak işleyen hızlı bir süreç sonrasında en doğru seçeneği sunmaya odaklanmıştır.
 • Akıl Kalp Ruh

  Performans Danışmanlığı

  Psikologos Performans Danışmanlığı sürecinde iş ortaklarının şirket yapılarının incelenmesi ile başlayarak yapılanmaya uygun proje oluşturulur. İş ortağımız olan şirketin vizyon, misyon ve kurumsal stratejilerine uygun ve uyumlu olan eğitim ihtiyaçları analiz edilerek içerikler belirlenir ve eğitim planması yapılır.
 • Akıl Kalp Ruh

  On Boarding Consultancy

  Onboarding is the initial process which new employees are adjusted/assimilated to their new jobs quickly and smoothly.

Tecrübe Edilmiş Profesyonellik

Varlığımızı anlamlı kılan şeyin içerisinde bulunduğumuz dünyaya, insanlığa ve topluma ve onlara ait olan her bir bireye yarar sağlamak olduğunu düşünüyoruz
Randevu Oluştur
0.000

'den Fazla Seans

0.000

'den Fazla Müşteri

0.000

'den Fazla Eğitim ve Seminer

1

Bizimle iletişime geçin

2

Size uygun bir randevu tarihi belirleyelim.

3

Sizi dinleyip çözüm üretelim.

4

Başarılı ve mutlu bir hayata merhaba deyin.

Bir Randevu Oluştur